قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / فرهنگ و هنر / چرا برنامه هفت محمود گبرلو دیگر پخش نمی شود
چرا برنامه هفت محمود گبرلو دیگر پخش نمی شود
چرا برنامه هفت محمود گبرلو دیگر پخش نمی شود

چرا برنامه هفت محمود گبرلو دیگر پخش نمی شود

چرا برنامه هفت محمود گبرلو دیگر پخش نمی شود

چرا برنامه هفت محمود گبرلو دیگر پخش نمی شود
چرا برنامه هفت محمود گبرلو دیگر پخش نمی شود

محمود گبرلو در پی برکناری اش از برنامه هفت گفت: راستش من منتظر هستم ببینم چه پیش می‌ آید. من از هیچ چیز خبر ندارم و سیاست و برنامه‌ ای که از آن صحبت می‌ شود با من در میان گذاشته نشده است.

گفتگو با “محمود گبرلو” مجری سابق برنامه هفت

صحبت های روز گذشته غلامرضا میرحسینی مدیر شبکه سوم سیما که از تغییر تیم اجرایی “هفت” سخن گفته بود. سبب ساز آن گشته است که محمود گبرلو مجری قبلی برنامه، سخنانی را مطرح کند.

گبرلو که به هنگام حضور در “هفت” با انتقادات مختلفی بخصوص درباره کیفیت اجرا روبرو بود درباره صحبت‌های اخیری که پیرامون برنامه “هفت” منتشر شده است می‌گوید: «از من دعوت شد که برنامه هفت را تهیه و اجرا کنم و من هم سعی کردم تا خوب عمل کنم. برنامه هفت برنامه تلویزیون است و خودشان می‌دانند که چه می‌خواهند بکنند. حالا هم باید ببینیم چه پیش می‌آید. اگر ضرورت بدانند خودشان دعوتم می‌کنند».

منتظر هستم ببینم چه پیش می‌ آید

تهیه‌کننده برنامه “هفت” درباره اینکه در ارتباط با این حرف‌ها آیا اقدامی کرده است یا خیر می‌گوید: «راستش من منتظر هستم ببینم چه پیش می‌آید. من از هیچ چیز خبر ندارم و سیاست و برنامه‌ای که از آن صحبت می‌شود با من در میان گذاشته نشده است. آخرین صحبتی که بین ما و شبکه مطرح بود این بود که از دوم مرداد تا آخر قرارداد برنامه را تهیه کنیم که می‌شد شش قسمت…»

من هم از طریق خبرگزاری‌ ها مطلع شدم

او درباره اینکه آیا توقف برنامه “هفت” را پیش‌تر به او اعلام کرده بودند یا نه می‌گوید: «من هم از طریق خبرگزاری‌ها مطلع شدم که قرار است پخش برنامه تا اطلاع ثانوی قطع شود و از طریق رسانه‌ها از صحبت‌های مدیریت محترم شبکه سه مطلع شدم.»

مجری برنامه “هفت” درباره اینکه آیا پس از مطلع شدن از صحبت‌های میرحسینی، مدیر شبکه سه با او جلسه‌ای داشته است یا نه توضیح می‌دهد که «حقیقتش با مدیریت محترم شبکه سه تا به حال جلسه‌ای نداشته‌ایم تا درباره این برنامه صحبت کنیم. بعد از مصاحبه ایشان هم قرار ملاقاتی صورت نگرفته و تماسی بین ما و شبکه صورت نگرفته است. این صحبت‌ها با ما در میان گذاشته نشده است.»

نه تذکری دریافت کردم و نه توبیخی

او از صحبت‌ها و نقدهایی که مدیر شبکه سه درباره محتوای برنامه هفت مطرح کرده است اظهار بی‌اطلاعی می‌کند و ضمن تاکید بر این نکته می‌گوید: «درباره نقدهایی که به برنامه مطرح شده است واقعا من متوجه صحبت‌های مدیریت محترم شبکه سه نشده‌ام چون برنامه هفت در طول زمان ساختش تا امروز به تهیه‌کنندگی و اجرای من، نه تذکری دریافت کرده و نه توبیخی.»

برنامه “هفت” نمونه یک برنامه ارزشی مطابق با سیاست‌ های فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران است

محمود گبرلو در ادامه به ارزشی بودن برنامه “هفت” تاکید دارد و می‌گوید: «ما در طول این سه سال که برنامه هفت را اجرا کرده‌ایم همقدم با سیاست‌های مدیران تلویزیون پیش رفته‌ایم و معتقدم برنامه “هفت” نمونه یک برنامه ارزشی مطابق با سیاست‌های فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران است و همیشه طبق سیاست‌های مدیران برنامه به روی آنتن رفته است. صحبت‌های اخیر هیچگاه مطرح نبوده است. همان‌طور که گفتم در تمام این ایام ما حتی جلسه‌ای هم با مدیریت محترم شبکه سه نداشته‌ایم. به همین دلیل هم بنده متوجه منظور ایشان نشده‌ام.»

اگر من تهیه و اجرایش را عهده‌ دار باشم که طبق همان روال سابق در خدمت هستم

تهیه‌کننده و مجری برنامه “هفت” در پایان با اعلام این موضوع که خوشحال است که برنامه “هفت” با هر تهیه‌کننده و مجری‌ای در خدمت سینمای ایران بماند می‌گوید: «اگر من تهیه و اجرایش را عهده‌دار باشم که خب طبق همان روال سابق در خدمت هستم و اگر هم نباشم آرزو می‌کنم که برنامه هفت برای سینمای ایران به خوبی باقی بماند.»

مطلب پیشنهادی

عماد طالب زاده خواننده پاپ تحت عمل جراحی قرار گرفت

عماد طالب زاده خواننده پاپ تحت عمل جراحی قرار گرفت

عماد طالب زاده خواننده پاپ تحت عمل جراحی قرار گرفت عماد طالب زاده عماد طالب‌ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *