قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / فرهنگ و هنر / هنر و هنرمند / خبر اکران فیلم سینمایی خانم یایا
خبر اکران فیلم سینمایی خانم یایا

خبر اکران فیلم سینمایی خانم یایا

فیلم سینمایی «خانم یایا» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی با ثبت صورت مجلس و ستاندن روادید نمایش، به زودی اکران خواهد شد. خانم یایا یکی از فیلم هایی می باشد که می تواند هم راستا با پرفروش ترین فیلم های ایرانی باشد. در ادامه در مطلب هنر و هنرمند در مورد خبر اکران فیلم سینمایی خانم یایا بیشتر صحبت می کنیم.

فیلم سینمایی «خانم یایا» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی و تهیه کنندگی حمید موهوم خلق شده است. همانطور که احیانا می‌دانید آگاه کردن زاید در مورد محبوس و آزاد این فیلم سینمایی شنیده می‌شد، اما اکنون طبق جدیدترین آگاهانیدن سینمای ایران، مشخص شده است که عهدنامه فیلم خانم یایا در شورای صنفی ثبت شده است و این فیلم پس از فیلم «جاده قدیم» در گروه هفهف پوزپلنگ اکران خواهد شد.

خبر اکران فیلم سینمایی خانم یایا

خانم یایا

فیلم «خانم یایا» راجع دو همریش است که در سفر چین، سری به کشور تایلند می‌زنند. در این فیلم سینمایی بازیگرانی آمخته حمید فرخ نژاد، رضا عطاران، امین حیایی و میتایا حضور دارند. با توجه به ترکیب بازیگران، این فیلم می‌تواند یکی از گزینه‌های فروش بالای امسال باشد. فیلم «خانم یایا» اولیه وهله بر مشترک پارس و تایلند قلمداد می‌شود. این فیلم بازهم قرار است در میانمار، کامبوج، لائوس و تایلند هم اکران شود.

شاق پخش بین المللی این فیلم با شرکت اس اف است. فیلم «خانم یایا» حتماً پیش‌تر با نام «ما شما را دوست داریم خانم یایا» شناساندن شده بود، اما به نظر قرار است با نام جدید «خانم یایا» اکران شود.

عبدالرضاکاهانی پیش از این فیلم‌های «اسب دد دیو نجیبی است»، «هیچ»، «بی خود و بی جهت»، «وقت داریم حالا» و «اراتمند؛ نازنین، ربیعی و پاییزه و تینا» را جلوی دوربین برده است. کثرت از فیلم‌های این کارگردان در وعده دریافت مجوز پخش دچار مشکل شده‌اند. رضا عطاران، هنرمند فیلم «خانم یایا»، پیش از این در فیلم‌های «استراحت مطلق» و «اسب و آدم نجیبی است» با کاهانی همکاری کرده است.

خبر اکران فیلم سینمایی خانم یایا

او همچنین، اکنون فیلم سینمایی «هزارپا»، آفریده ابوالحسن داوودی را به نشانی پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای هفهف پوزپلنگ روی پرده دارد. امین حیایی نیز اکنون فیلم «شعله ور»، ساخته‌ی حمید نعمت الله را روی پرده دارد. دیگر ستاره این فیلم یعنی حمید فرخ نژاد امسال در فیلم‌های پرفروشی آشنا «تگزاس» و «لاتاری» حضور داشت.

مطلب پیشنهادی

عماد طالب زاده خواننده پاپ تحت عمل جراحی قرار گرفت

عماد طالب زاده خواننده پاپ تحت عمل جراحی قرار گرفت

عماد طالب زاده خواننده پاپ تحت عمل جراحی قرار گرفت عماد طالب زاده عماد طالب‌ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *