قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / اخبار / گردشگری / کلیسای عجیب اسپیسو کامنی
کلیسای اسپیسو کامنی
کلیسای اسپیسو کامنی

کلیسای عجیب اسپیسو کامنی

مسکو یکی از شهرهای کشور روسیه می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد این شهر دارای عجایب باستانی بسیار زیادی است. اگر بخواهیم به شناساندن کلیسای اسپیسو کامنی مسکو بپردازیم، باید فاتحه با معماری این بنا انیس شویم و این که در کدام کشور وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده است . این بنا اولیه بار شفاعت دوک گِلب واسیلوویچ که امیرزاده ی شهر بلوزرسک روسیه بود در سال ۱۲۶۹  مخلوق شد. بنایی چوبی که دارای یک قبه بود و زاهدان و معتکفین آبخست کامنی در آن به طاعت می پرداختند. کلیسای اسپیسو کامنی روسیه در آداک ای به نام کامنی تثبیت نژند است.در ادامه در مطلب گردشگری در مورد کلیسای عجیب اسپیسو کامنی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

کلیسای عجیب اسپیسو کامنی

آبخو ی کامنی آبخست ای کوچک در روسیه است و دارای مساحتی ثغور ۸۴۰۰ متر مربع می باشد. و کلیسای اسپیسو کامنی دقیقا در اخلاق مسکو درداخل بحیره ی کوبنسکی ثبوت گرفته و گزند تفرق اش تا شهر مسکو پانصد کیلومتر تخمین می شود. اما هم دوره این کلیسا از سنگ خلق شده است و دارای ۵ قبه می باشد. در وقت های و نو زاهدان و بتخانه نشینان راجع به حساب این که جلوی فرسودگی بریدگی زنگ زدگی آبخوست را بگیرند در حواشی آن بتن های سنگی کار گذاشته اند.

به همین دلیل  اسپیسو کامنی وجه نام نهادن اش به استحکام بخشوده شده با سنگ رمز دارد. این آبخوست در طول سال ها بلندقد تقدیر زیاد مشقت تاذی را پشت سر گذاشته است و افرادی که در ان معیشت خوش گذرانی کردن کرده اند محنت های مازاد یدکی را علی الخصوص در جنگ ها و درگیری ها محنت کش شده اند. باهمگردی همنشین باشی بابت غربت نشین مجازی به کلیسای اسپیسو کامنی روسیه…

کلیسای عجیب اسپیسو کامنی
دوک گلِب واسیلوویچ، شاهزاده‎ی شهر بلوزرسک روسیه در سال ۱۲۶۹  که کشتی اش در اثر سیلاب بلا شکسته بود و در عزت تری غرق شده بود وساطت این راهزن و زاهدان نجات نامرئی گمراه سردرگم و پیدا او به همین نشان وقتی دید که آدم ایدون که اکثرا از زاهدان و معتکفین می باشند، قدرت اقتصادی برای خلق کلیسا را ندارند، اذن داد تا کلیسایی را راجع به حساب آنها از چوب بسازند. این کلیسا شفاعت ملکزاده چگونگی حمایت تحکیم گرفت و به مرکز اقتصادی و کلیسایی منطقه تبدیل شد.

اما بعد ها از این آبخست به خاطر اخراج اشخاص دیپلماتیک و بادیانت مسن کاربرد شد و نخستین و انتهایی نفر کاخ نرونوف بود که به این منطقه در قرن ۱۶ انفصال گردید. این خانگاه یک بار هم مفتون اتش سوزی شده است که توسط یکی از کسان پریشانی در سال ۱۷۷۴ بشره پذیرفت. همین امر سبب شد که کلیسای دیگری با ۵ بارگاه و ستون هایی از سنگ به جای آن ساخته شود و ایضاً یک مهمان پذیر و دو چلچراغ دریایی نیز پس از قرون وسطی در این آداک در کنار این خانقاه مصنوع و آفریدگار شده اند که تنها بنا هایی هستند که در ایدون نظر می شوند.
کار دوباره سازی این کلیسا از سال ۱۹۹۱ مقدمه شد و ویژگی و عموم به نام الکساندر که اهل ولگودا و فردی آموزش کرده می نفحه راه انداختن دوباره سازی این کلیسا را به ضمانت گرفت. و این کلیسا دوباره ش بزنده داری شد. از سال ۱۹۹۵ این آبخو اکثراً میانجیگری کشیش اعظم-  کشیش از Vologda و Veliky Ustyug Maximilian ملاقات می شود . در سال ۱۹۹۹ در سمت جنوبی جزیره در نزدیکی کلیسای مقدس، یک کلیسا با نام about a single day فقره سبب شایسته داشتن یاد و خاطرات همه مقدسین ولگودا آفریننده شد.

مطلب پیشنهادی

دیدنی های فلورانس

دیدنی های فلورانس

فلورانس زادگاه رنسانس ایتالیا، شهر ژولیوس سزار و دانته، شهر هنر و معماری و تندیس‌گری‌ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *