قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / مجله مد / مدل مو / مدل موهای محبوب مردانه
مدل موهای محبوب مردانه
مدل موهای محبوب مردانه

مدل موهای محبوب مردانه

در این سفارش کالا اقسام مدل مو پسرانه و غیورانه با اسم امروزی ۹۷ و مدل مو پسرانه و غیورانه با اسم گرداوری شدهمیشه جدیدترین ها می تواند وجه اصل و مشهود شما را به روز تر جلوه دهد مثل آزادگی مدل مویی که سالهای بازپسین حیث سروران اراده می شود. ثابت است که شروع و انتها به آرایشگرمان اعتماد می کنیم و از او می خواهیم که مدلی را که به فرم صورتمان می آید، بزند اما گاهی هم انیس داریم که جدیدترین و محبوب ترین مدل ها را آروین کنیم. با فاتحه سال جدید، ولی لاکن شما هم بخواهید که تغییراتی به بشره خود دهید. اگر رغبت دارید که با جدیدترین مدل های موی مردانه مونس شوید، با ما معاشر باشید. در ادامه در مطلب مدل مو در مورد مدل موهای محبوب مردانه بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مدل موهای محبوب مردانه

راک

اگر سبک راک را می پسندید، حتما از این مدل مو هم خوش تان خواهد آمد. اما این مدل وسن اقتضا به شکیبایی دارد، به این علت که شما باید بابت خلل ناپذیر کردن آن، زمان زیادی را در روبه رو زجاج بگذرانید. اگر به این مدل آرزومندی دارید، ضمن کوتاه کردن موها، از آرایشگرتان بخواهید که قسمت بالای موهایتان را کمتر کوتاه کند. این مدل مو شما را  انحصار بدیع و به روز علامت می دهد.

آلمانی

یکی عقبی از مدل موهایی که در حال حاضر طرفداران زیادی دارد، مدلی است که در آن بالای موهای بلند و پهلوها پر است. این مدل را از باب پسران برنایی که صورتهای گرد و پر و موهای بیش آبکش دارند وعظ می شود چرا که موهای کوتاه دو طرف روی بر کشیدگی رو آنها افزودن خواهد کرد.

مدل مو عقابی

در این مدل مو حوالی سر نسبتا آکنده و بالای سر بلند است. مجرد و متاهل افتراق اش با مدل بعدی در این است که در این مدل موهای افراخته به سمت حاصل گلوله دان می شود، در متذکر که در مدل قبلی موها غنوده و نشسته است.

چتری

برای این مدل، کافی است که قسمتی از موهایتان را روی ناصیه اقبال بریزید. این مدل مو به فداکار از آقایان، به تنگه درخور آنهایی که فرم روی سه بر شکل دارند، می آید.

فرق کج

این مدل مو، یکی از شاق ترین مدل موهاست که به کامل آقایان می آید. به افشا دیگر، تابعان یاران با هر فرم صورتی می توانند این مدل را آزمون کنند. صیت این مدل به سالها قبل باز می گردد. اگر شما هم عارف دارید که آن  را تجربه کنید، از آرایشگرتان بخواهید که منهل روزی بالای سرتان را کمتر کوتاه کند. از باب درستکار کردن این مدل، موهایتان را با کرم مو کمی چرب، سپس آن را با خشاب به یک طرف ارشاد کنید.

مدل مو ساده

این مدل مو بابت آقایانی که موهای پر کنف در قسمت جلوی سر دارند، کم ارزش است. در این مدل و دنیا اولی احتیاجی تراشیدن که از حجم موهایتان کم کنید. موهایتان را به سمت بالا گلوله دان کنید و بگذارید که مو وضع جنبه اصلی خود را حفظ کند.

مدل موهای محبوب مردانه

مدل مو تن تنی

این مدل را اغلب برای پسران نوجوان پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه در این مدل کامل موها از پشت سر تا جلو کوتاه و کاملا خورد خواهد شد و مجرد و متاهل در آبشخوار جلو یا باز بالای پیشانی کمی ‌از بقا اقصا بلندتر است و به سمت خراج خشاب می شود. در رخ مرتبط بودن ناصیه اقبال افراشته آن را کمی ‌به سمت جلو بی شوق کنید.

مدل مو تیغ تیغی

شاید بگویید که این مدل هیچ ملاحت خاصی ندارد اما فقره سبب آقایانی که فرم جلد غشا چهره مربعی یا بیضی دارند، اضافه رخیص است و رخ شان را از این رو به آن رو خواهد کرد. از باب این مدل اجباری است که کمی از منهل روزی بالای موهایتان را بلندتر از پهلوها  بزنید. سپس آن را به بشره تیغ تیغی بعد طبیعت داده و به سمت بالا هدایت کنید.

مدل مو مکعبی

این مدل مو در واقع نبا یادداشت الهام کامل و ناقص آقایانی که موهای ضخیم و وز دارند، مجبوبیت خاصی دارد. حیث درست کردن آن، اجباری زدایش شما کاری بکنید، کافی است از آرایشگرتان بخواهید تا موهایتان را هیئت نهج وجد مکعبی کوتاه کند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *