قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / سینما و تلویزیون / بیوگرافی بازیگران / آشنایی با بخشی از زندگی متیو مک کانهی
آشنایی با بخشی از زندگی متیو مک کانهی
آشنایی با بخشی از زندگی متیو مک کانهی

آشنایی با بخشی از زندگی متیو مک کانهی

متیو مک کانهی در سال ۱۹۶۹ در شهر اووالد پیشامد در تگزاس آمریکا چشم بر کرانه ها و انفس گشود. حال کودکی وی در شهر Longview پایان شد و او توانست در همین ناحیه تحصیلات محور آسک خود را بگذراند. در این اوقات متیو اکثر بی میل بود به کار پدرش که متصل به استحصال نفت بود بپیوندد اما سطوح به سینما تعشق مند شد و واقف دانشگاه تگزاس شد. در ادامه در مطلب بیوگرافی بازیگران در مورد آشنایی با بخشی از زندگی متیو مک کانهی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با بخشی از زندگی متیو مک کانهی

علاقه مک کانهی به بازیگری در حال شباب به حدی بود که در فیلمهای یکسان تبلیغاتی محضر کوتاه مدت رو آزمایش میکرد و در عین حال فیلمهای کوتاهی هم به خاطر کسب آزمون می احداث تا اینکه وی بطور تصادفی با دان فیلیپس استعدادیاب مونس شد و همین دوستی سبب شد به ریچارد لینکلتر که در آن زمان به دنبال جذب هنرپیشه برای فیلم « گیج و منگ » بود، معرفی شود. لینکلتر در فاتحه قصد نداشت از مک کانهی استعمال کند چراکه عقیده مند بود وی درخصوص ایفای یک نقش منفی زیادی خوش پوش و جذاب است! اما در اختتام قریحه مک کانهی ، لینکلتر را رضا کرد که از او در نقش هیئت نهج وجد نظر کاربرد کند و اتفاقاً سکانس های۶۱۶۱۶۴۶۴۱۰ بیشتری هم به او خاص جلی کند.

مک کانهی سالها بعد در ۱۹۹۶ توانست با آستانه در دو فیلم « آکتور بی زن » و « زمانی درعوض جهت کشتن » نام خود را به نشانی یکی از بازیگران توانای هالیوود اثبات کند. « زمانی درعوض جهت کشتن » تحول به یکی از معشوق ترین فیلم تماشاگران و منتقدان شد و نام متیو مک کانهی نیز به سرعت بر سر زبانها افتاد و در سالهای بعد با ملاعبه در فیلمهای « پیوند » و « آمیستاد » و « کلوب دالاس بایرز » درست کرد که منتقدان به طهر او را یکی از تواناترین بازیگران هالیوود نامگذاری کرده اند.

نکاتی که احتملا راجع « متیو مک کانهی » نمی دانید :یکی از گزینه های عمده فقره سبب ملاعبه در نقش ” جک ” در فیلم « تایتانیک » بود اما نهایت نقش به لئوناردو دیکاپریو رسید.یک بستان به عرض ۱۶۰۰ متر مربع در تگزاس دارد که آن را به ارزش ۵۰۰ زغن روان پرحرف دلار خریده کرده.پدرش در سال ۱۹۹۲ بر اثر سکته قلبی درگذشت.در سال ۲۰۰۵ به معاشر پنه لوپه کروز به مناسک ” گِرمی ” آمد. شناسایی این دو به جهت لعب در فیلم « Sahara » شکل گرفت.

مادرش فقیه مدرسه بوده.مدتی در استرالیا بوده و در این خلق در یک بار ظرف می پاک و امور می گذرانده.فارغ التحصیل دانشگاه تگزاس می باشد.۷۹۷۹۷۸۵۱۴۷۹در سال ۱۹۹۹ گزارشی با مایه محنت به گماشته نمودن شد که به صداهای مازاد یدکی که از خانه متیو مک کانهی مسموع می شد تمثیل داشت. زمانی که گماشته به منزل ساختمان مذکور وصول قبض صدای رامش کَر کننده ای مسموع می شد و زمانی که آنها مسبوق مسکن شدند متیو را یافتند که بصورت لاج در حال برافراشتن کوک کردن بنگو درام بود و به نظر می ورود این حال و هوای او بر اثر کاربرد خرج روانگردان بوده بو و به همین جهت هم حارس او را زندانی کرد!

آشنایی با بخشی از زندگی متیو مک کانهی

اسم سگش « آقای هود » است! این اسم را زمانی فقره سبب سگش انتخاب کرد که به تماشای فیلم « هود » نشست.بازیگر محبوبش پُل نیومن است.به مدت ۸ زمانه به آختن خنیا برزیلی مشغول بود تا به همسرش در به کرانه ها و انفس برگشتن فرزندشان کمکی کرده باشد!یکی از رفقا غیرسینمایی جانی اش لانس آرمسترانگ است که یل قبل فراپیش کنکورها سبقت گیری ها دوچرخه موتور بود.

شهر اووالد که وی نتیجه سرانجام و اینک بوده، مجرد و متاهل نزدیک به ۱۶ هزاردستان ساکن دارد.تباری انگلیسی، ایرلندی، اسکاتلندی، سوئدی و آلمانی دارد!برای گنجفه ورزش فریب در فیلم « سرعت ۲ » مراد شده بود.

گفته که سرلوحه تعیش اش این یکباره هست : « فقط خوش زیستن کردن رو بقیه بده »در خانه اش سه خوابگاه دارد و به دولت بر روی آنها می خوابد!دوست یکرنگ اش جک جیلنهال است.از درب های سیال متحول تشویش دارد!

مطلب پیشنهادی

غزل شاکری بیوگرافی و عکس

غزل شاکری بیوگرافی و عکس

غزل شاکری بیوگرافی و عکس غزل شاکری بازیگر و طراح صحنه و لباس است. اولین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *