قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / اخبار / گردشگری / هزینه های اجاره خودرو در کشورهای اروپایی
هزینه های اجاره خودرو در کشورهای اروپایی
هزینه های اجاره خودرو در کشورهای اروپایی

هزینه های اجاره خودرو در کشورهای اروپایی

اجاره اتومبیل در فرنگ به حجت گزینه های بیمه بیزانس و سایر بورس های اضافی، گران تر و پیچیده تر از ایالات متحده است. اما گزینش های آگاهانه می تواند به شما در جلوگیری از هرج و مرج و نصیب بخش سود جویی در بورس کمک کند. همه اینها ارزشمند است ، هنگامی که شما سبکبار و مشکل در پشت یک ماشین اروپایی هستید.در پلید افرنگ نرخ پایه استجاره از شرکتی به شرکت دیگر، از ماهی به ماه دیگر و کشوری به کشور دیگر تغییر می کند. در ادامه در مطلب اخبار گردشگری در مورد هزینه های اجاره خودرو در کشورهای اروپایی بیشتر می گوییم

هزینه های اجاره خودرو در کشورهای اروپایی

(اجاره ها در آلمان گرانتر از میانگین هستند؛ کرایه ربح در ایتالیا ارزشمند تر است). رخیص ترین شرکت حیث اجاره در یک کشور ممکن است در بعدی نفیس مغتنم و بی ارزش تر شود. شما باید راجع به حساب خرید فداکار برابرسازی ها را انجام دهید تا دریابید کدام یک فقره سبب سفر کم بها است.نرخ های محور آسک ای که شما می بینید تقریبا همیشه حاوی طول نامحدود پیموده شده ، خراج بر ارزش مضاف و بیمه مسئولیتی شخص ثالث قانونی است.

بین برابرسازی گزینه های خود، حتما هزینه های زیادی (یکی دیگر از راننده، یک صندلی کودک، دندانه اتوماتیک) را تعیین کنید، به اختصاص که ممکن است دربست موتور در فرانسه و ایضاً مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه منفعت اتومبیل در افرنگ و در شرکت ها و کشورها مگر دیگر باشد.

بیمه: بزرگترین پتانسیل بالقوه مازاد یدکی ضمن سود یک خودرو بیمه است، حتی اگر ظاهرا مظنه کرایه ربح دربرگیرنده بیمه باشد. کارت اعتباری شما ممکن است بیمه زاید را که الزامی دارید پوشش دهد، اما این را دفع نمی کند. اگر با بیمه نمودن شده توسط شرکت کرایه ربح بروید، اسکناس بندها ۳۰ درصدی یا ثغور ۱۰ تا ۳۰ دلار در روز از باب مصارف خسارت پرداخت می کنید.حفاظت از سرقت: این بورس حدود ۲۰ دلار در روز در ایتالیا بعد طبیعت نیاز است؛ اکثر شرکت ها این را در نرخ تبلیغاتی خود راجع به حساب ایتالیا دارند.

راننده اضافی: انتظار می رود به خاطر هزینه اجاره سواری در اروپا برای ثنایا ۵ تا ۲۵ دلار در روز حیث تزاید کردن راننده عقبا وجه ضروری باشد. اگر شما واقعا قصد دارید تمرینات رانندگی را به اشتراک بگذارید این ارزشمند است؛ اگر اجازه دهید یک راننده بلا گواهی جریده رانندگی کند و اگر عارضه ای رخ دهد، بیمه شما آن را نهان سازی نخواهد داد.صندلی های استظهار کودک: هر کشور دارای الزامات قانونی مختلف راجع به حساب صندلی های وثوق کودک است و آنها اوان با انتهایی قوانین ایالات متحده معادله یکسان سازی ندارد. هنگام پس افت بپرسید و رغبت می رود که اگر شما صندلی کودک را از منزل ساختمان خارج نبرید باید ثغور ۱۵-۷۰ دلار در روز بپردازید

سایر افزودنیها: شما بابت یک ابزار با کنگره اتوماتیک (حدود ۵۰ درصد بیشتر از همان خودرو با دنده دستی)، GPS (شامل ۱۰ تا ۳۰ دلار در هر روز، گرچه ندرتاً در مدل های خراج گران شایستگی تر است)، لاستیک های شتوی ( برخی از کشورها در شرایط برف پاروکن مورد نیازمندی است، اکثراً در نرخ اجاره پایه قید می شود) و کتابخانه های اسکی باید بپردازید. برخی از شرکت ها معتاد خواهر شبیه Avis و Hertz در پاره ای از خودرو ها از Wi-Fi استفاده کرده اند که(تقریبا ۱۰ دلار در روز) مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دارد. کمک های قهراً و اختیاری در کنار جاده ها ندرتاً در مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه منفعت شما هستی و عدم دارد، اما مامون شوید که این را کاملا شناسا شوید، به مختص کردن اگر شما راحت میتوانید یک طایر را معاوضه کنید.

هزینه های اجاره خودرو در کشورهای اروپایی
انتخاب فرودگاه: در پاره ای از کشورها، شما می توانید با جلا هزینه ای اغلب به یک وسیله در هیات خطسیر یا یام رله قطار تا مرکز شهر (۱۰ تا ۲۵ درصد زاید و یا با هزینه  ۴۰ تا ۸۰ دلار) جلا کنید.
هزینه های بین المللی برداشت: از باب مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه کرایه ربح ماشین در اروپا بیان شده که به طور کلی  ۱۰۰-۳۰۰ دلار مازاد یدکی از باب چپ کردن سامان در کشورهای مختلف بورس می شود. شما استثنائاتی که، قربانی نثار ها خوشبختانه (رایگان) و برخی ظالمانه (بالای ۱۰۰۰ دلار) جهر خواهید کرد. دورتر از پوشش بدو و انتهای خود، مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه والا و ادنی بلندتر است.

هنگامی که پول بازداشت بابت سفر خود، به یاد داشته باشید که منفعت آلت دربرگیرنده هزینه های ورجاوند و نامتناسب توجهی فراتر از آنچه که شما به دائره دربست درخصوص مایه خود جلا می کنید است.
سوخت: آهار حدود ۱۴۰ دلار در هفته شما را حدودا تا ۷۰۰ بارغبت می رساند؛ از اکثر آژانس های اجاره سامان های هیبریدی یا دیزلی که با راندمان بهتر سوخت ارائه می دهند – بپرسید. از پرداخت بابت گاز در بدو و یا در آخر سفر خود امساک کنید.
.

مطلب پیشنهادی

دیدنی‌های مارماریس

مارماریس شهری بندری در سواحل دریای مدیترانه است که در جنوب کشور ترکیه قرار دارد. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *