قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / اخبار / گردشگری / دره رویایی پروانه ها در یونان
دره رویایی پروانه ها در یونان

دره رویایی پروانه ها در یونان

بازدیدکنندگان می توانند شاهد نمود بود حادثه ای خوش در یونان باشند که به ندرت درطبیعت رخ می دهد. اندازه زاید از ویزا ها در این دره کوچک درطول محصول بازپسین چرخه زندگیشان جمع می شوند. هر ساله در آخر فصل بارانی (اواخر ماه مه)، تذکره های بی شماری که توسط عطر درختان شیرین ژد جذب این منطقه می شوند، کل چشم انداز ناحیه را پوشش می دهند و تخته سیاه انگش تنما ای جذاب و منقش را به صورت می کشند. آن ها در واقع حشرات بالغی هستند که راه های آبی را ورا آنگاه می کنند تا به این مکان آوارگی می کنند تا احداث مثل کنند (ماده ها به خاطر شادابی بالای ناحیه تخم گذاری می کنند). در ادامه در مطلب گردشگری در مورد دره رویایی پروانه ها در یونان بیشتر می گوییم.

دره رویایی پروانه ها در یونان

دره جوازعبور های یونان که مکانی تر و خنک در طول تابستان می باشد، مدعی این پروانه های ساده و دوست داشتنی است که جفت گیری آن ها در هفته های آخر ماه آگوست و سپتامبر می باشد. رمان تعیش این تذکره ها بعد از جفت گیری و تخم ریزی ماده ها به تتمیم می رسد، زیرا که آن ها بعد از این که تخم ریزی خود را در یک مکان مناسب و امن که معمولا می تواند در میان درختان و بین بوته ها باشد، به کاربستن دادند، می میرند.

سر ارتکاب با فرا وصل و انفصال فصل بهار، نوزادان این پته ها سر از تخم خارج می آورند و در منطقه، پخش شده و به تعیش خود استمرار می دهند تا این که روز وعده شده فرار می رسد و در ماه ژوئن تغییر به یک پاسپورت کامل شده و مجددا این چرخه را تکرار می کنند. گذرنامه ها نمی توانند در این پاس آخری از چرخه خوش گذرانی خود غذا بخورند، بدین سبب آن ها برای حفظ انرژی در این دره خلوت می کنند.

دره رویایی پروانه ها در یونان

هر گونه سر و صدای بلند آن ها را وادار به تصعید کردن و در زادگان مصرف کارمایه حال نفاست می کند که پس انداز ی محصول ی قبلی زندگیشان می باشد و مع التاسف و خوشبختانه ورود گردشگران به این ناحیه مایه بیش بدی بر روی حیات آن ها دارد و پراندن و دست زدن این گذرنامه ها خوش گذرانی آن ها را با خطری جدی روبه رو می سازد. چه خوب است گردشگرانی که از این دره دیدن می کنند، هر چه بیشتر بپا محیط زیست این جوازعبور های زیبا باشند تا نسل های دیگر نیز بتوانند مدت ها سنوات e سال از این پس انداز گاه فطری لذت برده و کاربرد کنند.

جاذبه های گردشگری یونان

تور گردشگری خود را با ویزیت کنترل از موزه سیرالملوک سابقه زمان جبلی تکمیل کنید. در دره گذرنامه ها، یک موزه خانه ایتالیایی وجود دارد. در این موزه شما می توانید مفروضات و مجهولات گسترده ای در مورد گیاهان و درنده ها جسم در این منطقه پیدا کنید. جالب ترین بخش موزه، پرورشگاه است که در آن در یک محیط نگهبانی شده و در محیط ایده آل به تکثیر این روادید ها می پردازند.

دره رویایی پروانه ها در یونان

برای رفتن به این دره که در ۲۶ کیلومتری شهر رودس و ۶ کیلومتری ساحل غربی و در بخش شمالی آبخست واقع شده است، می توانید از شهر رودس و از طریق کشتی خود را به آن برسانید و انتها بعد از ویزیت کنترل از این مکان زیبا می توانید به اکتشاف خود در تماماً جزیره دوام دهید.

مطلب پیشنهادی

همین حالا برای تهیه بلیط قطار نوروز اقدام کنید!

همین حالا برای تهیه بلیط قطار نوروز اقدام کنید!

سفر همیشه لذت بخش است خصوصا سفری که همراه با خانواده در ایام نوروز باشد؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *