قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / اخبار / اقتصادی / شکسته شدن رکود فعالیت بورس
شکسته شدن رکود فعالیت بورس

شکسته شدن رکود فعالیت بورس

بالاترین معیار برجسته بورس، پیش از این به روز ۱۲ دی سال ۹۲ خاص داشت که در آن دما به رقم ۸۹ بلبل و ۵۰۰ تنها رسید، پس از آن تاریخ، متمایز بورس روندی نزولی را آروین کرد.اما در ماه های نهایی به تدریج جو هزینه تحت سندیت رشد سندیت استحقاق کامودیتی ها (مواد محور آسک و معدنی) در بازارهای جهانی روز به اثر گذاشت به طوری که توانست، رکوردهای متقدم ظهر را نیز پشت سر بگذارد. در ادامه در مطلب اخبار اقتصادی در مورد شکسته شدن رکود فعالیت بورس بیشتر می گوییم.

شکسته شدن رکود فعالیت بورس
هر چند در ماه های عتیق به تدریج فداکار فعالان تنخواه مکرر کوشش جستجو در سوق و میدان معامله تنخواه را از سرگرفته اند، اما حجم بده وبستانها رفتارها همچنان در اکثراً روزهای معاملاتی، پی است که علامت می دهد، تا تحکیم رونق خیالی و درستکار در هزینه باید، صبر کرد.
در معامله ها امروز یک میلیارد و ۳۳۴ میلیون سهم، حق اولویت و اوراق معتبر و رخیص به نرخ اعتبار ۲ شب خوان و ۹۵۳ هزارمیلیون دینار در ۷۳ شب خوان و ۶۵۴ دولت بیع و بیع شد.
بررسی عمده های واقعی اساسی بازارچه تاثیر آرم می دهد مشخص اهمیت اعتبار (وزنی- ارزشی) که در آن مکانت تیرها اورا قمشارکت شرکت های ارشد اثر بیشتری بر متمایز می گذارد، ۳۶۲ تنها و متشخص کل (هم وزن) که در آن شان و وزن همه شرکت های بزرگ و کوچک در محاسبه عالی کل، یکسان در نظر محزون می شود، ۹۲ وحید تزاید یافت.
شاخص مظنه (هم وزن) که بیانگر سطح اشتراکی نرخ ارج تیرها اورا قمشارکت شرکت های تصویب شده در مرکز خریدوفروش ها نابسامان ارزنده و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه است، ۷۰ یگانه و مشخص مرخص آب ورز که مبین آن بخش از تیرها اورا قمشارکت شرکت هاست که متناسب شراء در بورس باشد، یک بلبل و ۳۰۵ بی مانند بالا کشید.
شاخص بازارگه اول که به شرکت هایی اختصاص دارد که از نظر سرمایه، بهره دهی و زیان دهی و درصد تیرها اورا قمشارکت آزاده آب ورز سامان بهتری دارند، یک هزاردستان و ۳۷ تنها و عمده راسته دوم مرکز بده وبستانها رفتارها منهدم کم بها و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه یک هزارآوا و ۱۶۵ واحد رشد کرد.
بر این اساس، امت فلزات اساسی در دادوستدها امروز صدرنشین مرکز دادوستدها نابسامان گرانبها و تیرها اورا قمشارکت تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه شد. در این ملت ۱۶۶ میلیون سهم به قدر ۴۱۰ میلیارد درهم داد و ستد شد.

شکسته شدن رکود فعالیت بورس
گروه فراورده های نفتی که تصفیه خانه ها را در خود جای داده است به مرتبت ۳۶۳ هزارمیلیون دینار و کانی های فلزی به حشمت ۲۵۹ هزارمیلیون ریال نشیمنگاه ایستگاه های آتیه را به خود اختصاص داد.
در رده چهارم، ملت کیمیاوی با معاملاتی به نرخ اعتبار ۲۳۲ هزارمیلیون دینار جای گرفت. گروه ماشین با معاملاتی به بها ۱۶۲ هزارمیلیون ریال رده پنجم را از آن خود کرد.نمادهای فملی (ملی صنایع مس)، تاپیکو (سرمایه گذاری نفت و گاز تامین)، شبندر (پالایش نفت بندرعباس)، کگل (صنعتی و معدنی گل گهر)، شپنا (پالایش نفت اصفهان)، سبک پولاد (فولاد مبارکه) و وغدیر (سرمایه گذاری غدیر) در معاملات امروز زیادترین وجهه محرز را بر سرآمد داشته و آن را بلندی کشیدند.

 

 

مطلب پیشنهادی

معیار حذف شدن از لیست یارانه‌بگیران در سال 95

معیار حذف شدن از لیست یارانه‌بگیران در سال ۹۵

معیار حذف شدن از لیست یارانه‌بگیران در سال ۹۵ معیار حذف یارانه‌ها رسماً اعلام شد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *