قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / اخبار / دعوا زن و شوهر بیرجندی در تلگرام + عکس
دعوا زن و شوهر بیرجندی در تلگرام + عکس
دعوا زن و شوهر بیرجندی در تلگرام + عکس

دعوا زن و شوهر بیرجندی در تلگرام + عکس

دعوا زن و شوهر بیرجندی در تلگرام + عکس

دعوا زن و شوهر بیرجندی در تلگرام + عکس
دعوا زن و شوهر بیرجندی در تلگرام + عکس

دعوا در تلگرام

نرم افزار تلگرام باعث دعوای زن و شوهر در بیرجند شد که پلیس خراسان جنوبی درباره دعوای زن و شوهری در تلگرام توضیح داده است.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی گفت :خانمی با در دست داشتن شکایت به پلیس فتا مراجعه کرد و عنوان داشت مدتی است با شوهرم اختلاف پیدا کرده ام و نامبرده باعث هتک حیثیت من در شبکه اجتماعی تلگرام شده است.

سرهنگ سید غلامرضا حسینی افزود : شاکی اظهار داشت سیم کارتی که با آن در تلگرام عضو بوده ام به نام شوهرم بود و نامبرده پس از اختلاف به وجود آمده با سوختن سیم کارت و دریافت سیم کارت جدید به نام من در تلگرام عضو شد و با گذاشتن نام های زشت و زننده برای اکانت تلگرامم باعث هتک حیثیت و بردن آبروی من در بین مخاطبانم شده است.

وی گفت : با دریافت شکایت شاکی متهم که شوهر وی بود احضار شد و مستندات پرونده ارائه و شکایت شاکی به وی تفهیم شد که در پاسخ عنوان داشت مدتی است من و همسرم اختلاف خانوادگی داریم و با توجه به این که اجازه نصب تلگرام را به همسرم نداده بودم و همسرم در اینترنت فعالیت داشت اقدام به سوختن خط وی که به نامم بود کردم.

وی افزود :در خصوص تغییر نام اکانت شاکی در تلگرام از وی تحقیق شد که اظهار داشت بعد از این که متوجه شدم همسرم تلگرام نصب داشته اقدام به تغییر نام و گذاشتن عکس شخصی خود کردم .

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خاطر نشان کرد: شاکی و متهم هم زمان به پلیس فتا احضار و دعوت به صلح و سازش شدند که بعد از چند ساعت گفت و گو حاضر به صلح و سازش نشدند و شاکی که مدعی بود شوهرش عمدا اقدام به تغییر نام های مختلف کرده و باعث هتک حثیت و آبروی وی در بین مخاطبین تلگرام شده است با تشکیل پرونده به دادسرای عمومی وانقلاب بیرجند اعزام شدند.

گردآوری: سایت تفریحی دز فان

مطلب پیشنهادی

دانلود آهنگ جدید عاشقانه دلم میگیره از امیر حسین نوشالی با لینک مستقیم

دانلود آهنگ عاشقانه امیر حسین نوشالی به نام دلم میگیره مخصوص هدفون دانلود آهنگ جدید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *