قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / اخبار / گردشگری / جاذبه های شهر سانتیاگو شیلی
جاذبه های شهر سانتیاگو شیلی

جاذبه های شهر سانتیاگو شیلی

شیلی بین آند و خشکی آرام قرار دارد، و گاهی اوقات به عنوان طولانی ترین کشور جهان نامیده می شود. هرگز بیشتر از ۱۸۰ کیلومتر وسعت نداشت، اما خط ساحلی آن بیش از ۴۳۰۰ کیلومتر می باشد. از جمله جاذبه های توریستی برتر در شیلی ، خشک ترین بیابان کرانه ها و انفس ، پرسپکتیو دیدنی و جذاب از یخچال های طبیعی و کوه های آتشفشان در دوام قلزم آرام می باشد.

شهر سانتیاگو در شیلی توسط اسپانیایی‌ها در سال ۱۵۴۱ بنیانگذاری شد و به عنوان پایتخت کشور شیلی مورد استفاده قرار می‌گرفت. این شهر زیبا بیش از شش هزارهزار جمعیت دارد اما هنوز هم می‌توان میراث حال استعمار و ساختمان‌های نئوکلاسیک قرن نوزدهم را در آن مشاهده کرد. این شهر پر منظره و زیبا، تپه‌های متعددی دارد که به زیبایی آن می‌افزاید. جاذبه‌های گردشگری زیادی در شهر سانتیاگو وجود دارد. در این مقاله همراه ما باشید تا برخی از این موارد را با هم دنبال کنیم .تا با جاذبه های شهر سانتیاگو شیلی آشنا شوید.

جاذبه های شهر سانتیاگو شیلی

برج گران تره سانتیاگو

برج گران تره سانتیاگو در شهر سانتیاگو پیشامد شده و به اندازه ای بلند است که از هر جای شهر می‌توان ان را آگاهی کرد. این ساختمان ۶۴ طبقه ای، بزرگترین آسمان خراش در آمریکای لاتین است. ارتفاع این بنا به ۳۰۰ متر می‌رسد و شش زیر زمین دارد. این بنا که رسما با عنوان Costanera Center Torre 2 شناخته شده است بخشی از مجتمع مرکزی و بزرگی است که در برگیرنده مرکز ابتیاع در آمریکای جنوبی است. حدود یک چهارم میلیون نفر روزانه از ان بازدید می‌کنند.

جاذبه های شهر سانتیاگو شیلی

کلیسای جامع سانتیاگو

با اینکه بیشتر کلیساهای جامع اولیه سانتیاگو توسط زمین ارتعاش نابود شده اند، کلیسای جامع سانتیاگو بیشتر از ۲۶۰ سال است که در این ناحیه حضور دارد. ساخت و ساز این بنا درعوض جهت نخستین و انتهایی بار در سال ۱۷۴۸ آغاز شد. کلیسای جامع نئوکلاسیک سنگی به عنوان یکی از بهترین نمونه‌های معماری مذهبی در آمریکای جنوبی در نظر گرفته می‌شود. یکی از برج‌های آن شامل بقایای آغازین کاردینال شیلی است. درب های چوبی و داخلی این کلیسا درخصوص ازلی بار در سال ۱۷۶۵ حکاکی شده اند. در درون این ساختمان می‌توانید محراب تزیین شده و موزه هنر مقدس را پیدا کنید.

جاذبه های شهر سانتیاگو شیلی

تپه Cerro San Cristobal

تپه Cerro San Cristobal در شمال سانتیاگو حادث :اسم تازه شده است و نمای زیبایی به شهر فراهم می‌کند. فاتحان اسپانیایی آن را به خاطر سنت کریستوفر نامگذاری کردند. در بالای تپه می‌توانید مجسمه مریم مقدس و یک رصدخانه را پیدا کنید.پاپ جان پاول دوم در محراب کوچکی در این ماوا زندگی می‌کرد. همچنین آمفی تئاتری در آن وجود دارد. Cerro San Cristobal میزبان بزرگترین پارک سانتیاگو،باغ وحش ملی شیلی، باغ ژاپنی و دو استخر بزرگ است.

مطلب پیشنهادی

دیدنی های فلورانس

دیدنی های فلورانس

فلورانس زادگاه رنسانس ایتالیا، شهر ژولیوس سزار و دانته، شهر هنر و معماری و تندیس‌گری‌ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *