قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / اخبار / اجتماعی / آیا لزومی بر استفاده از پوشش های صنعتی در حوزه مسکن وجود دارد؟

آیا لزومی بر استفاده از پوشش های صنعتی در حوزه مسکن وجود دارد؟

 

برای داشتن فضایی بدون کمترین خطایی مشکل سازیی باید روش های سنتی را کنار گذاشته و همگام با فناوری های روز در عرصه ی معماری و سازه های مدرن گام برداشت و محیط کاری یا محل زندگی خود را با آیتم های روز دنیا یکپارچه کنیم تا بتوانیم از هرگونه احتمال حادثه یا صدمه به اموال خود جلوگیری کنیم یا حداقل از خسارت ممکن بکاهیم. در این بخش از سری اخبار مسکن قصد داریم به بررسی جایگاه صنایع پوششی در مسکن بپردازیم؛ با سازمان مالی همراه باشید.

عایق رطوبتی بام

عایق رطوبتی بام

برای جلوگیری از نفوذ هرگونه رطوبت از این عایق استفاده می کنند آب یکی از عنصر های مورد نیاز در اجرای عملیات ساختمانی می باشد،  اما این مایه مورد نیاز پس از تمام شدن کار باید به کلی از قسمت های مختلف ساختمان پاک سازی نمود. به همین سبب لازم است قسمت های مرطوب ساختمان خشک شود تا برای بهره برداری متناسب با نیازمان باشد. عملیات خشک سازی بخش های مختلف ساختمان در مناطقی که دارای آب و هوای خشک می باشند به مراتب خیلی آسان تر  است.

عملیات عایق سازی بام یک ساختمان

در زمان سرد بودن هوا، بخار آب موجود در محیط در اجزای ساختمان نفوذ خواهد کرد و عمل تعریق صورت خواهد گرفت. برای قسمت هایی از ساختمان که به طور مداوم در مواجه با رطوبت قرار دارند به ناچار باید عایق کاری رطوبتی استفاده شود. با توجه به موارد ذکر شده اگر قصد ساخت یا خرید مسکن و خانه ای را دارید، حتما خرید عایق رطوبتی بام برای محل سکونت تان را نیز در نظر داشته باشید.

استفاده از این عایق ها در کشور ما در گذشته بیشتر بصورت ایزوگام بود، اما لازم است با توجه به پیشرفت فناوری و تکنولوژی از عایق های به‌روز تر و جدیدتر استفاده شود.

پلی یورتان

جالب است که بدانید پلی یورتان ‌ها اولین بار توسط اوتو بایر در سال ۱۹۳۷ میلادی در کشور آلمان کشف شد. پلی‌ یورتان به انگلیسی نام عرف آن دسته از پلیمرهایی است که دارای پیوند یورتانی می‌باشند. پیوند یورتانی از طریق واکنش افزایشی میان یک گروه ایزوسیانات و یک ترکیب که دارای هیدروژن فعال باشد، مثل گروه هیدروکسیل شکل پیدا کرده است. گروه‌های ایزوسیانات به سریع واکنش‌پذیر بوده و به همین علت پیشرفت واکنش آن‌ها نیاز به افزایش دما ندارد. مهم‌ترین ویژگی این گروه از پلیمرها این است که بعد از واکنش، ساختاری پایدار در آنها به وجود خواهد آمد.

کفپوش پلی یورتان

به همین دلیل، هنگامی که صحبت از پلی ‌یورتان ‌ها می‌شود، می‌توان گفت که گونه‌های زیادی از آن‌ها وجود دارد. با توجه به آنچه گفته شد می‌توان به این نتیجه رسید، پلی ‌یورتان‌ ها در موارد گوناگونی همانند  فوم‌های نرم، فوم‌های سخت، الاستومرها، چسب‌ها، روکش‌ها و پایه‌های رنگی بهره گرفته می شود.

در کل در مورد این محصول می توان گفت که، پلی یورتان در شکل های مختلف همانند فراورده‌های فوم، فیلم، الاستومرها، پودرها، مایعات و امولسیون‌ها قابل‌تولید می باشند. به‌طورکلی هر ماده‌ای که دارای هیدروژن فعال باشد می‌تواند در ترکیب ایزوسیانات ها استفاده می شود و پلی یورتان ها را تولید کند.

اپوکسی

پوشش کاملا متفاوت با تمام کفپوش های موجود در بازار که می توان گفت این کفپوش نقش بسزایی در موفقیت کسب و کار شما را ایفا خواهد کرد برای صنعت، برق، امکانات شیمیایی و صنایع تولیدات دارویی، داشتن بهترین کفپوش اپوکسی مناسب در محل کار به عنوان قسمتی از یک سیستم کامل برای رسیدن به موفقیت شما خواهد بود.

کفپوش اپوکسی سه بعدی

علاوه بر تمام این مباحث می توان گفت که کار خود را باید به صورت کاملا بخصوص از سیستم کفپوش سه بعدی خود معین کنید. چون ما طیف بسیار وسیعی از انواع کفپوش ها را داریم که این مبحث را باید به طور جدی بررسی نماییم.

منبع:http://www.malisazman.ir

مطلب پیشنهادی

شکسته شدن رکود فعالیت بورس

شکسته شدن رکود فعالیت بورس

بالاترین معیار برجسته بورس، پیش از این به روز ۱۲ دی سال ۹۲ خاص داشت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *